The Life Co Yeşil Zincir 240 Gram

Fiyat : ₺58,99(KDV Dahil)
:
YEŞİL ZİNCİR BİTKİSEL BESİN TAKVİYESİ
 
İhtiyacınız olan doğal multi besin takviyesi!
 
Yeşil Zincir doğada bulunan besin değeri yüksek bitkilerden oluşan, doğal ve soğuk harman yöntemiyle üretilen bir bitkisel besin takviyesidir.
 
Neden Yeşil Zincir?
Doğa sayısız şifa sunar. Doğada yetişen bitkilerin arasında bazıları vardır ki bunların besin değerleri son derece yoğundur. Bunlar “süper gıdalar” olarak adlandırılır. Bu süper gıdalar vitamin, mineral, vb. her türlü besin açısından son derece zengin gıdalardır. İşte bu yoğun besleyici özellikleriyle de az miktarlarda tüketilerek çok besin alınmasını sağlarlar. Bu da kişinin başta bağışıklık sistemi olmak üzere vücudunun temel fonksiyonlarının düzgün çalışmasına ve onarımına destek olur.
Günümüzde özellikle büyük şehirlerin yoğun temposundaki beslenme sisteminde doğanın sunduklarını taze olarak öğünlerimize ekleyemiyoruz. Bu durumda her sabah kalktığınızda süper gıda karışımlarından az bir miktar alarak gün boyu ihtiyacınız olan besini sağlayabilirsiniz.
 
Ne işe yarar?
Yeşil Zincir ise pek çok süpergıdanın (48 çeşit) bir arada bulunduğu %100 doğal bir karışımdır. Günde 1 ölçek ürün kişiye aynı anda vitamin, lif, mineral, antioksidan desteğini sağlar. Bütün vücudu bütünsel bir yaklaşımla destekler.
 
- Dolaşım sisteminin daha sağlıklı olmasına yardımcı olur.
- İskelet yapısını destekler
- Enerji üretimini sağlar
- Atıkların vücuttan daha etkili atılımını sağlar
- Dayanıklılığı arttırır
- Sinir sistemini destekler
- Bağışıklık sistemini destekler
- Güçlü bir antioksidan desteği sağlar
Tüm bunlara bağlı olarak daha genç bir görünüm elde etmenize yardımcı olur.
 
Nasıl kullanılır?
Toz halinde olan ürün, bir ölçek olmak üzere günde 1 kez suya veya taze sebze-meyve suyuna karıştırılarak tüketilir. Ayrıca salata ve sebze gibi besinlerin üzerine dökülerek de tüketilebilir.
 
Kimler kullanabilir?
Herkes!
*Özel durumlar için lütfen uzmanlarımıza danışmayı unutmayın!
 
İçindekiler:
Spirulina, zeytin yaprağı özütü, zeytin yaprağı, keten tohumu, çörekotu, yeşil çay, kefir özütü, karabaş otu, üzüm çekirdeği, deve dikeni, lahan, pırasa, brokolo, maydanoz, buğday çimi, limon kabuğu, özel detoks karışımı(sarımsak, pırasa, brokolo, lahana özüt), kırmızı pancar yaprağı, dereotu, Alg(chlorella vulgeris), ıspanak, kırmızıbiber, susam, zencefil, biberiye, ısırgan, arı poleni, gingo biloba, papatya özütü, kakule, karanfil, sakız yaprağı, incir yaprağı, at kuyruğu, laden yaprağı, yeşil mercimek, yeşil bezelye, yenibahar, funda yaprağı, havuç, kabak, yeşilbiler, soğan, bezelye, kereviz.
thelifeco-yesil-zincir
Fiyat:50 - 99 TL,
Gramaj:200 - 399 Gram,
İçerik:Yeşil Sebze Tozları,
İndirimli Ürünler