The Life Co Cayenne Limonata 250 Gram

Fiyat : ₺39,00(KDV Dahil)
:
CAYENNE LİMONATA BİTKİSEL BESİN TAKVİYESİ
Cayenne Limonata Diyeti 1942 yılında Natüropat Stannley Burroughts tarafından geliştirilen ve toksinlerin hızlı bir şekilde atılmasına yardımcı olarak, vücudun arınmasını sağlayan bir bitkisel gıda takviyesidir.
 
İnsan vücudunda biriken toksinlerin elimine edilerek vücuttan atılmasına yardımcı olur.
 
Ne işe yarar?
Modern hayatın yan etkisi olan ve vücuttan doğal yollarla atılamayan toksinler insan vücudunda birikir. Bu toksinlerin atılabilmesi için vücuttaki toksin üretiminin ve toksin girişinin en az seviyeye çekilmesi gerekir. Böylece vücut enerjisini vücutta biriken toksinleri atmak için kullanmaya başlayabilir. Cayenne Limonata toksinlerin vücuttan atılmasını kolaylaştırır ve vücudun arınmasına yardımcı olur. Ayrıca kilo vermeye yardımcı etkili bir takviyedir.
 
Nasıl kullanılır?
Bir ölçek (14gr. – yaklaşık 1 yemek kaşığı) Cayenne Limonata’yı 240ml. veya daha fazla ılık ya da soğuk suya karıştırarak tüketebilirsiniz. Günde 6-8 kez kullanabilirsiniz. Cayenne limonata diyetini 4-14 gün boyunca uygulayabilirsiniz.
Diyetiniz süresince katı ve sağlıksız yiyeceklerden uzak durup, sıvı ağırlıklı beslenip sebze ve meyve tüketmeniz önerilir.
 
Kimler kullanabilir?
Herkes.
*Özel durumlar için lütfen uzmanımıza danışmayı unutmayın.
 
İçindekiler:
Limon(Meyvesinin ekstraktı)(Citrus Limon) %14,33,
Paprika(Meyvesi)(Capsicum Frutesceng) %0,93,Kurutulmuş 
Organik Agave Şurubu %84,73
 
Kullanım Şekli:
 
1 ölçek(14gr-yaklaşık 1 yemek kaşığı) Cayenne Limonata’yı 240 ml sıcak ya da soğuk suya karıştırarak içiniz. Günde 6-8 kez kullanabilirsiniz. Agave şurubu ile tatlandırılabilir. Limon ve buz da ekklenebilir.
 
Menşei:
Türkiye
 
Tavsiye edilen porsiyonu aşmayın.
Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine gecmez. 
İlaç Değildir.
Hastalık önlenmesi veya dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın.
 
Kuru ve güneş işiklarından korunmalı yerlerde, açıldıktan sonra oda sıcaklığında muhafaza edin. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın
 
İLAÇ DEĞİLDİR.
 
Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının 15.05.2011 tarih ve G35-3218 sayılı izni ile DÜAG LTD. Tesislerinde KEYİFLİ İŞLER A.Ş. için üretilmiştir.
the-life-co-cayenne-limonata
Fiyat:1 - 49 TL,
Gramaj:200 - 399 Gram,
İçerik:Agave, Cayenne, Limon,
İndirimli Ürünler