Tenga Flip Hole White

Marka : Tenga
Fiyat : ₺649,00(KDV Dahil)
:

TENGA FLIP HOLE WHITE

Eğlenceli, rahat, şık, kullanımı kolay ve en son teknolojiyle donatıldı.


FLIP HOLE, kusursuz hijyen için tamamen açılabilen ilk ve tek yetişkin oyuncağıdır. Temizlemek sadece saniyeler alır ve sonrasında kuruması için standına asılır.


FLIP HOLE mastürbasyon deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyacak. Defalarca kullanabileceğiniz kolayca yıkanabilen tasarım ve ileri mühendisliğin karşı konulmaz çekiciliği. Kendinizi FLIP HOLE ile ödüllendirin.


Temizlemek sadece saniyeler alır ve sonrasında kurutmak için standına asılır.Hijyenik bir kullanım için yıkaması ve kurutması çok kolaydır. Aldığınız hazzı rahatça kontrol etmeniz için 'Buton Paneli' ve 'Vakum Pompası' gibi yepyeni mekanizmalar geliştirildi.


Tavsiye edilen şekilde temizlik kurallarına uyulduğunda FLIP HOLE uzun süre tekrar tekrar kullanılabilir.
FLIP HOLE yanında 3 adet Hediye Losyon ile beraber sizlere farklı tatlar sunmak için geliyor. Size en uygun olanı keşfedin.


 

Ebatlar: 85x68x175mm/558g


Kusursuz hijyen için tamamen açılabilen ilk ve tek yetişkin oyuncağı!

 

FLIP HOLE serisi bir kereden fazla kullanılabiliyor mu?
İçini uygun şekilde yıkadıgınız takdirde FLIP HOLE’u rahatlıkla tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Normal kullanıma tabi tutulduğunda ve hafif sıvı el sabunuyla kullanarak temizlendiğinde FLIP HOLE’u iç yapısında uzun süre herhangi bir deformasyon oluşmadan kullanabilirsiniz. Kullanım, bakım şekillerine ve kişiye göre bu süre değişiklik gösterebilir.

FLIP HOLE elektronik herhangi bir özelliğe sahip midir?
Hayır. FLIP HOLE hiçbir elektronik özelliğe sahip değildir.

Nasıl yıkayabilirim?
Lütfen kullandıktan sonra FLIP HOLE’u açın ve bol ılık su ile yıkayın. İç yüzeyi istediğiniz cins sabun ile yıkayabilirisiniz fakat yüksek asidik düzeye sahip sabunlar ve alkali özellik taşıyanlardan kaçınmanız gerekmektedir. Aksi halde iç jel dokuda aşınma meydana gelir. Kuruması için ise, plastik kızak dikey pozisyonda iken FLIP HOLE’u üzerine asın.

Siyah ve Beyaz FLIP HOLE arasında ne gibi farklar var?
Siyah FLIP HOLE, Beyaz’a oranla daha güçlü bir uyarım sağlar. İç tasarımlarının tamamen farklı olmasından dolayı ikisi de farklı bölgelere hitap ederek benzersiz duygular uyandırır.

 

Tenga Nedir ?

TENGA, erkekler için geliştirilen yetişkin oyuncağı ve cinsel sağlık ürünü kavramlarını kökünden değiştirmek amacıyla Japonya'da doğdu. Daha önce birer tabu olan, gizlice kullanılan yetişkin odaklı ürünler, güvenilir olmadıkları gibi son derece rahatsız edici görünmektelerdi. Ancak bu durum TENGA’nın farklı yaklaşımı ile değişiyor. Bundan böyle, cinsel yaşamınızı hem renklendirecek hem de zenginleştirecek, size farklı boyutların kapılarını açacak, stil sahibi, şık ve estetik bir marka var. TENGA, kusursuz ve her istediğinizde yaşayabileceğiniz cinsel deneyimi ulaşılmaz bir hayal olmaktan çıkartıp, herkesin rahatça yaşabileceği bir tecrübe haline getiriyor. Erkekleri özgürleştiriyor ve onları yepyeni maceralara davet ediyor. Mastürbasyon ve seksin ötesinde bir tecrübe yaşatmak üzere tasarlanan TENGA ürünleri, alınabilecek duyumsal hazzın sınırlarını zorluyor. TENGA tüm bunları gerçekleştirirken hiçbir şekilde müstehcen imgelere başvurmuyor. Teknolojisi, üretim kalitesi, tasarımı ve eşsiz özellikleriyle erkek cinselliğinde çıtayı ulaşılamayacak bir noktaya yükseltiyor.

 

İndirimli Ürünler