Tenga Flip Hole Red

Marka : Tenga
Fiyat : ₺649,00(KDV Dahil)
:

TENGA FLIP HOLE RED

FLIP HOLE macerası devam ediyor... İnce detaylar yepyeni hisler için sizi sarmalıyor!


Sık biçimde yerleştirilmiş çıkıntılar fırça işlevi görerek sizi sarmalar. Alt yüzeye yerleştirilmiş tırtıklı yüzey uç kısmı uyarır. İç yüzeyin sonundaki pervane şeklindeki kısım ise maksimum uyarımı sağlar.


FLIP HOLE mastürbasyon deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyacak. Defalarca kullanabileceğiniz kolayca yıkanabilen tasarım ve ileri mühendisliğin karşı konulmaz çekiciliği. Kendinizi FLIP HOLE ile ödüllendirin.


Temizlemek sadece saniyeler alır ve sonrasında kurutmak için standına asılır.Hijyenik bir kullanım için yıkaması ve kurutması çok kolaydır. Aldığınız hazzı rahatça kontrol etmeniz için 'Buton Paneli' ve 'Vakum Pompası' gibi yepyeni mekanizmalar geliştirildi.


Tavsiye edilen şekilde temizlik kurallarına uyulduğunda FLIP HOLE uzun süre tekrar tekrar kullanılabilir.
FLIP HOLE yanında 3 adet Hediye Losyon ile beraber sizlere farklı tatlar sunmak için geliyor. Size en uygun olanı keşfedin.


 

Ebatlar: 85x68x175mm/558g


Kusursuz hijyen için tamamen açılabilen ilk ve tek yetişkin oyuncağı!

 

FLIP HOLE serisi bir kereden fazla kullanılabiliyor mu?
İçini uygun şekilde yıkadıgınız takdirde FLIP HOLE’u rahatlıkla tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Normal kullanıma tabi tutulduğunda ve hafif sıvı el sabunuyla kullanarak temizlendiğinde FLIP HOLE’u iç yapısında uzun süre herhangi bir deformasyon oluşmadan kullanabilirsiniz. Kullanım, bakım şekillerine ve kişiye göre bu süre değişiklik gösterebilir.

FLIP HOLE elektronik herhangi bir özelliğe sahip midir?
Hayır. FLIP HOLE hiçbir elektronik özelliğe sahip değildir.

Nasıl yıkayabilirim?
Lütfen kullandıktan sonra FLIP HOLE’u açın ve bol ılık su ile yıkayın. İç yüzeyi istediğiniz cins sabun ile yıkayabilirisiniz fakat yüksek asidik düzeye sahip sabunlar ve alkali özellik taşıyanlardan kaçınmanız gerekmektedir. Aksi halde iç jel dokuda aşınma meydana gelir. Kuruması için ise, plastik kızak dikey pozisyonda iken FLIP HOLE’u üzerine asın.


İndirimli Ürünler