Tenga Flip Hole Black

Marka : Tenga
Fiyat : ₺649,00(KDV Dahil)
:

TENGA FLIP HOLE BLACK

"BLACK HOLE" bir uzay macerası...


İçerisi çok yumuşak bir dokunuş sunan, yeni geliştirilmiş silikon ile üretilen ve karmaşık şekillerle zenginleştirilen FLIP HOLE BLACK, iç yüzeyinin her santimetresinde farklı ve yeni bir heyecanla sizi karşılamaya hazır.


FLIP HOLE mastürbasyon deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyacak. Defalarca kullanabileceğiniz kolayca yıkanabilen tasarım ve ileri mühendisliğin karşı konulmaz çekiciliği. Kendinizi FLIP HOLE ile ödüllendirin.


Temizlemek sadece saniyeler alır ve sonrasında kurutmak için standına asılır.Hijyenik bir kullanım için yıkaması ve kurutması çok kolaydır. Aldığınız hazzı rahatça kontrol etmeniz için 'Buton Paneli' ve 'Vakum Pompası' gibi yepyeni mekanizmalar geliştirildi.


Tavsiye edilen şekilde temizlik kurallarına uyulduğunda FLIP HOLE uzun süre tekrar tekrar kullanılabilir.
FLIP HOLE yanında 3 adet Hediye Losyon ile beraber sizlere farklı tatlar sunmak için geliyor. Size en uygun olanı keşfedin.

 

Kusursuz hijyen için tamamen açılabilen ilk ve tek yetişkin oyuncağı!


FLIP HOLE serisi bir kereden fazla kullanılabiliyor mu?
İçini uygun şekilde yıkadıgınız takdirde FLIP HOLE’u rahatlıkla tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Normal kullanıma tabi tutulduğunda ve hafif sıvı el sabunuyla kullanarak temizlendiğinde FLIP HOLE’u iç yapısında uzun süre herhangi bir deformasyon oluşmadan kullanabilirsiniz. Kullanım, bakım şekillerine ve kişiye göre bu süre değişiklik gösterebilir.

FLIP HOLE elektronik herhangi bir özelliğe sahip midir?
Hayır. FLIP HOLE hiçbir elektronik özelliğe sahip değildir.

Nasıl yıkayabilirim?
Lütfen kullandıktan sonra FLIP HOLE’u açın ve bol ılık su ile yıkayın. İç yüzeyi istediğiniz cins sabun ile yıkayabilirisiniz fakat yüksek asidik düzeye sahip sabunlar ve alkali özellik taşıyanlardan kaçınmanız gerekmektedir. Aksi halde iç jel dokuda aşınma meydana gelir. Kuruması için ise, plastik kızak dikey pozisyonda iken FLIP HOLE’u üzerine asın.

Siyah ve Beyaz FLIP HOLE arasında ne gibi farklar var?
Siyah FLIP HOLE, Beyaz’a oranla daha güçlü bir uyarım sağlar. İç tasarımlarının tamamen farklı olmasından dolayı ikisi de farklı bölgelere hitap ederek benzersiz duygular uyandırır.

 

İndirimli Ürünler