Sar Shield Cep Telefonu Radyasyon Koruyucu

Marka : SAR SHIELD
SAR SHIELD CEP TELEFONU RADYASYON KORUYUCU
Cep Telefonlarını Güvenle Kullanın
 
Cep telefonları kullanılırken düşük seviyelerde radyo frekansı yayarlar. Radyasyonun kullanıcının beyinine nüfuz ettiği, kulak ve kafa etrafındakı ısınmadan fark edilebilinir. Her cep telefon modeli farklı seviyelerde EMF (elektromanyetik frekans) yayar. Telefonun kulağa uzaklığına bağlı olarak  %60’a kadarı beyin tarafından absorbe edilir.
 
Kullanıcılar bu frekansların yorgunluk, mide bulantısı, kafa karışıklığı, konsantrasyon bozuklukları, baş ağrısı, depresyon, görme bozuklukları ve libido azalmasına neden olduğunu belirtmektedirler. Epidemiyolojik araştırmalara göre EMF’lerin çocuk lösemisi ile ilişkisi tespit edilmiştir ve beyin tümörleri ile bağlantısı araştırılmaktadır.
 
Sar Shield yapımında kullanılan malzeme elektronik dalgaları ortama yansıtmadan absorbe eder ve cep telefonlarından yayılan EMF’lerin % 89’unu elimine ettiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Sar Shield, Amerikan uzay araştırmalarında kullanılan P.A.M System teknolojisi kullanılarak geliştirilmiştir ve uluslararası bağımsız kuruluşlar tarafından test edilip onaylanmıştır.
 
Tüm cep telefon modelleri için uygundur.
Sar Shıeld’i telefonun arka kısmına yapıştırınız.
Fiyat:1 - 49 TL,
Gramaj:
İçerik:
İndirimli Ürünler