Nutrex Hawaii Bioastin Doğal Astaxanthin 50 Kapsül

BİOASTİN™: Doğal Astaxanthin Pigmenti
Karotenlerin Kralı Olarak Bilinen BioAstin™ Doğal Astaxanthin, İnsanoğlunun Keşfettiği Doğadaki En Güçlü ve Güvenli Antioksidan Gıda Takviyesi olarak kabul edilmektedir. Antioksidan Aktivitesi E Vitamininden 550 Kat,  C Vitamininden 6000 Kat, Karotenden 10 Kat Daha Güçlüdür. BioAstin™ aynı zamanda cilde de sürülebilir.
 
Bilim adamları, serbest radikallerin kanser, kalp hastalıkları, felç ve Alzheimer gibi hayatı tehdit eden birçok hastalığa sebep olduğuna dair her geçen gün daha fazla kanıt bulmaktadır. Günümüzde sentetik/kimyasal maddelerin yan etkileri olduğu anlaşılmaya başlandıkça, doğal maddelerin kullanımı, yaşam kalitesini arttırmak isteyen, güvenli ve doğal bir alternatif arayan kişiler için her geçen gün daha da çekici hale gelmektedir.
BioAstin™ Nasıl Üretiliyor?
 
BioAstin, Hawaii Adası’nın el değmemiş ve biyolojik SİT alanı olan Kona Sahili’nde bulunan Haematococcus isimli mikroalglerden elde edilir. Üretim esnasında kimyasalların kullanılmadığı ve besin değerini düşüren fırınlama işlemi uygulanmayan Dünya’daki tek yer Hawaii’dir.
BioAstin™ Güvenilirdir...
FDA (Amerikan Tarım ve İlaç Bakanlığı) BioAstin™ Doğal Astaxanthin’i güvenli besin/gıda olarak kabul etmiş ve GRAS statüsüne almıştır.  Çok nadir birkaç gıda takviyesi hariç başka hiçbir mikroalg ürünü bu kategoriye alınmamıştır.
 
“Cyanotech – Nutrex-Hawaii” FDA (Amerikan Tarım ve İlaç Bakanlığı) onaylı ve ISO 9001:2000 sertifikası olan, Kosher, GMP (Good Manufacturing Practices), GRAS (Güvenli Gıda - Generally Recognized as Safe) statülerinin tümüyle ödüllendirilmiş ilk ve tek mikroalg üretim merkezidir.
 
Yan etkileri bulunan ve yüksek konsantrasyonlar ile görev yapan ve sentetik/kimyasal maddelerden farklı olarak, astaxanthin pigmenti çeşitli yollardan çok daha hassas şekilde çalışarak yaşam enerjinizi ve yaşam kalitenizi arttırır.
Astaxanthin diğer antioksidanların birçoğunda bulunmayan, gerekli antioksidanların gözlere, beyne ve merkezi sinir sistemine getirmek için “kan beyin bariyerini” geçebilme özelliğine sahip olduğu araştırmalarla ortaya çıkartılmış olan çok özel bir pigmenttir.
 
Güç ve Dayanıklılık...
En büyük güç ve dayanıklılık örneği, somon balıklarının yumurtlamak için akıntıya karşı yüzmeleridir. Astaxanthin pigmenti somon balıklarının etlerine kırmızı rengi veren doğal pigmenttir. Somon balıkları, hızla akan nehirlere ve şelalelere karşı yedi gün boyunca savaşırlar. Astaxanthin, hayvanlar aleminde, en yüksek konsantrasyonda somon balıklarının kaslarında bulunur. Bilim adamlarının teorilerine göre, bu en büyük dayanıklılık olayında, somon balıklarına bu gücü ve kondisyonu veren kaslarında bulunan Astaxanthin’dir.
Bir atlet olmasanız da, BioAstin™ doğal astaxanthin kullanmanız, günlük rutininiz içinde çok daha enerjik, çok daha dinç ve çok daha güçlü olmanız anlamına geliyor.
bioastin-astaxanthin
Fiyat:50 - 99 TL,
Gramaj:10 - 99 Tablet / Kapsül,
İçerik:Astaxanthin,
İndirimli Ürünler