Muscle Cheff Chocolate Çikolatalı Proteinli Kurabiye 50 Gram

MUSCLE CHEFF ÇİKOLATALI KURABİYE

Sağlıklı ve zinde olmanın lezzetli atıştırmalığı, dikkat! Çikolata içerir.

Sağlıklı beslenmeyi çikolata ile birleştiren musclecheff çikolatalı kurabiye, fit kalmanız konusunda iddialı. Özellikle düzenli spor yapanlar ve fit görünmek isteyenler için lezzetli bir atıştırmalık. Çikolata içinde bulundurduğu flavonoit ile antioksidan özelliği gösterirken aynı zamanda yorgunluk hissinizin azalmasına da yardımcı oluyor.

Musclecheff ise çikolatayı protein ile birleştirerek ve günlük besin ihtiyacınızı lezzet ile harmanlayarak size güçlü bir atıştırmalık fırsatı sunuyor. Kurabiyelerin lifli olması ise metabolizmanızın hızlı çalışması için birebir özellik taşıyor.

Çikolatadan vazgeçemiyorsanız ve sağlıklı beslenmek sizin için önemliyse, sabahları dinç uyanmak ve öğün atlamamak istiyorsanız Musclecheff çikolatalı kurabiyeyi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Besin Öğeleri; (100 gramda)

Kalori.... 363 kcal
Protein ..... 31 gram
Karbonhidrat ..... 17 gram
Yağ ..... 19 gram
Lif ..... 5 gram

İçindekiler; Whey protein konsantresi, un mix (yulaf, çavdar, soya, buğday), süt proteini, chia tohumu, yumurta, bitkisel yağ, kakao, potasyum sorbat, portakal püresi, stevia yaprak ekstrası, saf vanilya özütü, prebiyotik lif içerir.
İndirimli Ürünler