Hardline Nutrition Progainer 3000 Gram

Marka : HARDLINE
Fiyat : ₺149,00(KDV Dahil)
:
HARDLINE NUTRITION PROGAINER
 
Yeni formül
Her porsiyon:
37.8 g protein
7009 mg Glutamin öncüsü
6960 mg BCAA
2500 mg Kreatin monohidrat
1000 mg Taurin içerir.
 
PROGAINER NEDİR?
 
Progainer son bilimsel araştırmalar ışığında, antreman öncesi kullanıldığında uzun süreli enerji sağlayarak sporcuya daha ağır ve daha uzun süreli antrenman yapabilme imkanı sağlamaya , antreman sonrasında alındığında  ise karbonhidrat depolarının dolmasına ve toparlanmaya yardımcı  olur. 
Progainer’da protein olarak, insanlar için en faydalı ve biyolojik değeri en yüksek protein olan, ultrafiltre edilmiş whey proteini ve bitkisel protein kullanılmıştır. BCAA ve glutamin öncüleri açısından zengin olan whey proteini; protein sentezine, büyümeye ve kas yapılanmasına yardımcı olurken arjinin açısından zengin olan bitkisel protein, kas büyümesine yardımcı olur.
Progainer, kas gelişimi ve enerji için Kreatin ve vücutta amino asit havuzunun %60’ını oluşturan, kas dokularının tamirinde ve kasların katabolizmaya karşı korunmasında yardımcı olan Glutamin, enerji verme özelliği ile bilinen ve enerji içeceklerindede kullanılan Taurin  içerir. Progainer formülüne, vücudun çeşitli fonksiyonları doğru yerine getirebilmesi için B vitaminleri, C vitamini, Folik asit, Kalsiyum ve Çinko ilave edilmiştir.
 
KULLANIM ŞEKLİ
 
Kullanım şekli-1: 1 porsiyon (200g,5 ölçek) damak tadınıza göre 375 ml.-500 ml. süt ile karıştırılarak öğünlerden sonra veya antremandan 30 dakika önce ve hemen sonra olmak üzere günde 1-2 defa alınır. 
Kullanım şekli-2: Öğünlerden hemen sonra ve yatmadan önce olmak üzere günde 4 defa 2 ölçek damak tadınıza göre 150 ml.-200 ml. süte karıştırılarak alınır.
Aroma:Çikolata, Çilek,
Fiyat:100 - 149 TL,
Gramaj:3000 Gram Üzeri,
İndirimli Ürünler