Flava ZMA 120 kapsülProteinOcean Zma 120 kapsülTribulus & Zma
Flava ZMA 120 kapsülProteinOcean Zma 120 kapsülTribulus & Zma

Flava ZMA 120 kapsül

Marka : FLAVA
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)

Çinko & Magnezyum & Vitamin B6

:

PROTEINOCEAN ZMA

 

ZMA atletler, sporcular, vücut geliştirme ile uğraşanlar veya fitness yapanlar tarafından en çok tercih edilen takviyelerden biridir. İçeriğinde Magnezyum, Çinko ve B6 Vitamini bulunmaktadır.

ZMA profesyonel sporcular, fitness yapanlar tarafından en çok tercih edilen takviyelerden biridir. Magnezyum, Çinko ve B6 vitamini içeren kompleks formüle sahiptir. 

 

 

FLAVA ZMA içeriğindeki Magnezyum; yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına, elektrolit dengesine, normal enerji oluşum metabolizmasına, normal kas fonksiyonuna, normal protein sentezine, normal kemiklerin ve dişlerin korunmasına katkıda bulunur.

FLAVA ZMA içeriğindeki Çinko; normal asit-baz, karbonhidrat, makro besin öğeleri metabolizmasına, normal protein ve DNA sentezine, yağ asitlerinin ve A vitamininin normal metabolizmasına, normal kemiklerin, saçın, tırnakların, cildin, görme yetisinin korunmasına, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkıda bulunur.

FLAVA ZMA içeriğindeki B6 Vitamini; normal sistein sentezine, normal enerji oluşum, homosistenin, protein ve glikojen metabolizmasına, normal kırmızı kan hücreleri oluşumuna, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna, yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.

Ayrıca FLAVA ZMA içeriğindeki Magnezyum ve Çinko'nun hücre bölünmesinde de rolü vardır.

 

 

  • Tarım ve Orman Bakanlığı Onaylı
  • Magnezyum Çinko B6 Vitamini İçeren Takviye Edici Gıda
  • Her serviste 250mg Magnezyum, 15mg Çinko ve 10mg B6 Vitamini içermektedir. 

 

 

 

 

 

Yetişkinler için; günde 2 kapsül, tercihen uyumadan önce kullanılması tavsiye edilmektedir.

 

 

 

 

 

İçindekiler; Topaklanmayı Önleyici: Yağ Asitlerinin Magnezyum Tuzları, Magnezyum Oksit, Kapsül: Hidroksipropil Metil Selüloz, Jellan Gam (Emülgatör), Magnezyum Bisglisinat, Çinko L-Aspartat, Çinko Mono L-Metiyonin, Çinko Oksit, Piridoksin HCL.

ZMA.JPG (80 KB)

 

İndirimli Ürünler