CC-II Plus Jel

0,00
Marka : MATRİKS
Fiyat : ₺39,00(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
Adet :
Telefonla Sipariş
Tavsiye Et

CC-II PLUS JEL

Rahatlatıcı Etkili Masaj Jeli

Eklem sağlığı destek ürünü

İçeriği:
Aqua, Glucosamine Sulfate, Chondroitin Sulfate, Methylsulphonylmethane, Boswellia Serrata, Menthol, Camphor, Phenyl Salycylate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Tıbbi Özellikler:
CC-II Plus Jel içeriğindeki Glukozamin ve Kondroitin eklem dokusunun yeniden yapılandırılması için gerekli bileşiklerdir. Bu bileşenlerin dışarıdan takviyesi, tedavi sürecini hızlandırmaya destek sağlar.

Doğanın en etkili ağrı kesici bitkilerinden olan Boswellia Serrata’nın özellikle eklemlerdeki kireçlenme ve romatizma ağrılarında etkinliği gösterilmiştir. Yapılan çalışmalarda NSAID’larla eşdeğer etkinliğe sahip olduğu ancak yan etki gözlenmediği belirtilmiştir. Günlük aktivitelere olumsuz etki eden ağrının ortadan kaldırılmasında Boswellia Serrata bilinen en güvenilir ağrı kesici ürünlerdendir.

Organik sülfür kaynağı olan MSM, kemik, kıkırdak, saç gibi yapılara sağlamlık kazandıran sülfürün dokuya girişini sağlarken eklem ve kıkırdaklara elastikiyet kazandıran kollajen oluşumu ve kıkırdak bileşenlerinin sentezi için de gerekli olan bir maddedir. Eklem fonksiyonlarını destekler. Analjezik-antienflamatuvar etkilidir.

Kafur ve mentol ise bitkisel ağrı kesici özellikleri ve kasları rahatlatan etkisi ile özellikle eklem ve kas ağrılarında son derece etkili olduğu bilinen bitkisel ürünlerdir.

Önerilen Kullanım Yerleri:
Romatoid Artrit ve Osteoartrit gibi eklem hastalıkları da dahil olmak üzere, el ve ayak eklemleri ve bileklerde, diz, bel, kalça, omuz sırt gibi sıkça ağrı hissedilen eklemlerde kullanıma uygundur. Soğuk algınlığı, yaş, spor yaralanmaları, aşırı kilo gibi etmenlerle ortaya çıkan eklem rahatsızlıklarında ağrı kesici etkisiyle tedaviye destek sağlar.

Uyarılar:
Emzirenler ve hamilelerde hekime danışılmalıdır.

Yan Etkiler:
Ürün içeriğindeki maddelerin bilinen bir yan etkisi yoktur. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktora danışılmalıdır.
 
Günlük Kullanım Şekli ve Dozu:
Ağrılı bölgeye masaj yapılarak uygulanır. Günde 3-4 defa kullanıma uygundur.

Ticari Takdim Şekli:
100 ml pompalı şişelerde

Fiyat:10 - 49 TL,
Gramaj:
İçerik:Boswellia, Chondroitin, Glucosamine, Msm,