Naturalspor, 2005'ten beri sporcu besinleri ve bitkisel destek ürünleri sektorunde perakende ve toptan satışın yanında,ithalatçı olarakta faaliyet göstermektedir.

   İzmir Balçova semtindeki Palmiye Alışveriş Merkezi'ndeki merkez mağazamızda sıcak satış yapılmaktadır. Ayrıca, ürünlerin mümkün olduğunca her an hazırda bulunabilmesi için bir adet depomuz mevcuttur.

   Naturalspor ; 

 

Biogain, West, ProteinOcean, Olimp, Multipower, Nutrend, Grenade, Ostrovit, Onyx, Ssn, Biotech, Hardline, Optimum, BSN, Tenga, Herbina, Fitnut, Dr.Pan, Musclecheff ve daha bir çok bitkisel - kozmetik markanın yetkili satış noktasıdır.

Naturalspor bünyesinde, sektörde bilgi ve deneyime sahip uzman kişiler çalışmaktadır. Firma sahibi Cüneyt Turna; Vücut geliştirme ve fitness branşlarında dereceler almış bir milli sporcu, hakem ve antrenördür. Diğer tüm çalışanlarda sporculuk ve antrenörlük deneyimleri olan sertifikalı kişilerdir. Ürünler ve kullanımları hakkında size her an destek olunabilmektedir.

 

   Firma Sahibi : Cüneyt TURNA ( Milli Sporcu &  Milli Hakem & Antrenör )

                          İletişim 
[email protected]


   Mağaza Yetkilisi ve Ürün Danışmanı : Zeki AYDIN      İletişim : [email protected]

 


   NATURALSPOR 
 
  
 Vergi Dairesi : Balçova 
   Vergi No : 871 029 7156
   
Oda Kaydı : İzmir Ticaret Odası   Cüneyt TURNA Kimdir ?
   
 
 Vücut geliştirme branşında Milli Sporcu, Milli Hakem ve Antrenör

 
Biyografi

29 Aralık 1979'da Almanya Berlin'de doğdu. 5 yaşında ailesi ile Türkiye'ye döndü ve İzmir'de yaşamaya başladı. Ağabeyinin vücut geliştirmeye başlaması ile daha ortaokul çağında bu spora ilgisi başladı. Okul çağında kısa süre basketbol ve futbol branşlarını denedi. Fakat takım sporlarından hoşlanmadı.

24 Aralık 1994 yılında okuduğu liseye yakın bir spor salonuna kayıt oldu ve her şey o zaman başladı... Bir dahada kopamadı.. Hatta spor için çok sevdiği bateriyi ve bilgisayarla müzik çalışmalarını bile bıraktı.

1996 yılında, aile dostlarıda olan, 'Uluslararası Vücut Geliştirme Hakemi ve spor aşığı Ünal ÖZGÖNÜL'ün desteği ile İzmir Ali Ayır Spor Salonunda idmanlarını yapmaya başladı. Salon sahibi ve en eski Milli Sporcularımızdan olan Ali AYIR'ın oğlu İbrahim AYIR'ın antrenörlüğü ile ilk müsabakasına 1999 yılında - 80 kilo Genç Erkekler Türkiye Şampiyonasına katıldı ve 8.lik aldı.

Tam 11 ay sonra ise Bursa'da yapılan Genç Erkekler Türkiye Şampiyonasında yine aynı siklette Türkiye 2.si oldu ve Milli takıma seçilerek, Dubai'de yapılan Genç Erkekler Dünya Şampiyonasında 10.luk elde etti.

1999'da Düzce'de yapılan aday hakemlik kursuna katılarak, bir yandanda aşık olduğu bu spora hakem olarakta hizmet etmeye başlayacaktı. Sonra ilerleyen yıllarda önce Bölge Hakemi, daha sonrada Milli Hakem olmayı başardı. Sayısız yarışmada hakem olarak görev almıştır.
2004 yılında; o zamanlarda daha Türkiye'ye gelmemiş olan yeni bir branş Body Fıtness (şimdiki Klasik Body) müsabakasına katıldı. Almanya Mannheim'da yapılan Int.Rhein Neckar Pokal müsabakasında finale kalarak 6. oldu. Sonrasında müsabık sporculuğua kendi isteği ile ara verdi ve sporcu besinleri sektöründe ilerlemeye başladı. Şu an Türkiye'nin önde gelen sporcu besinleri firmasından NATURALSPOR'un sahibidir.
2003-2007 yılları arasında Almanya'da yapılan fuarlara katılmış, profesyonel vücut geliştirmeciler ile idman yapıp, bilgiler toplamıştır.
2007 yılında, İzmir'de ilk mağazasını Güzelyalı semtinde açmıştır.
2010 yılında tekrar yarışmayı kafasına koymuş ve 2011 yılında Bursa'da yapılan Türkiye Şampiyonasında Klasik Bodybuilding -1.80 cm sikletinde yarışmış, fakat finallere kalamamıştır.
2012 yılında ise Antalya'da yapılan Türkiye Şampiyonasında; - 100 kg Büyük Erkekler Vücut Geliştirme Şampiyonasında 5.lik almıştır.

Halen aktif olarak yarışmalara hazırlanmaktadır.

Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonunda 2.Kademe Antrenörlük belgesine sahip olup, aynı zaman GFHC 'nin uluslararası 3 sertifikasına sahiptir:
- Supplementist
- Sports Nutrition
- Personal Coach

İzmir'deki NATURALSPOR mağazasında da aktif olarak bulunmakta ve müşterilerine sporcu besinlerini en doğru şekilde kullanmalarına yardım etmektedir.