Big Joy BigWhey Protein 68 Servis 2244 Gram Mix-3 Karışık Aromalar
Big Joy BigWhey Protein 68 Servis 2244 Gram Mix-3 Karışık Aromalar

Big Joy BigWhey Protein 68 Servis 2244 Gram Mix-3 Karışık Aromalar

Marka : BIG JOY
Fiyat : ₺1.319,00(KDV Dahil)
:
BIG JOY BIGWHEY PROTEİN

BIGJOY® BigWhey, yüksek kalitede hammaddeden üretilmiş ve rakipsiz içeriğe sahip bir whey proteinidir.

BIGJOY® BigWhey tekli poşetler halindedir. Bu sayede ara öğünde, spor öncesinde ya da sonrasında kullanacak kişilerin protein tozunu shaker içinde taşıma zorluğu ortadan kalkar. Pratiktir, istediğiniz an tekli paketi çantanızdan ya da çekmecenizden çıkartıp kolayca kullanabilirsiniz.

Ayrıca tekli poşetler en hijyenik kullanımı sağlar. Elinizi protein kutusunun içerisinde sokmak zorunda kalmazsınız. Ürünün hava ile teması olmadığı için etkisini kaybetmez. Son kullanma tarihine kadar tazeliğini korur.

Her ölçeğinde 26 gram protein içerir. Hammadde kalitesini en başta BCAA olmak üzere toplam amino asit içeriğine bakarak görebilirsiniz.

BIGJOY® BigWhey, 1 ölçeğinde 8.1 gram BCAA sunar. BCAA’lar protein sentezini başlatan, büyümeyi teşvik eden ve kaslarınızın parçalanmasını önleyen en önemli amino asitlerdir.

BIGJOY® BigWhey, bir ölçeğinde 2 gram kreatin sunar. Kreatin dünyada proteinden sonra en çok kullanılan ikinci takviyesidir.

Bazı sporcular kreatin “su tutar” miti yüzünden kreatin kullanmaktan imtina etmektedir. Bu yanlış bir bilgidir. Kreatin kas hücrelerini büyümeye teşvik eder ve antrenmanda ATP üretim sürecine destek olur.

BIGJOY® BigWhey'i Türkiye’de ilk defa farklı aromaları tek kutu içerisinde satın alabilirsiniz. Gerçek çikolata tadını sunan çikolata ve çilek aromasının yanında, meyve sevenler için portakal-çikolata ve muz-çikolata aromaları bulunur.

Kullanımı;

Antrenmandan önce ve sonra 1 paket kullanabilirsiniz. İleri seviye antrenman yapan sporcular, öğün aralarında da 1 paket kullanabilir.


bigjoy-bigwhey
Aroma:Çikolata & Muz, Çikolatalı, Çilekli,
Marka:
Gramaj:1000-5000 Gram,
Fiyat:200 - 299 TL,
Ürün İçeriği:Whey Protein Konsantre, Whey Protein İzole, Whey Protein Kompleks,
İndirimli Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR